Supermicro SuperChassis 732D3-1200B Computer Case CSE-732D3-1200B
Pour un devis personnalisé, veuillez envoyer un e-mail à sales@ziestech.com
Supermicro SuperChassis 732D3-1200B Computer Case - Mid-tower - Black - 6 x Bay - 1 x 1.20 kW - Power Supply Installed - EATX, ATX, Micro ATX Motherboard Supported - 2 x Fan(s) Supported - 2 x External 5.25" Bay - 4 x Internal 3.5" Bay - 7x Slot(s) - 2 x USB(s) - 1 x Audio In - 1 x Audio Out